Jste zde

Domů

Ubytování

Nabídka hotelů na souostroví Maledivy

Ostrov Dhigufinolhu

Pohled na ostrov Dhigufinolhu, Maledivy

Malý maledivský ostrov Dhigufinolhu se rozkládá na východní straně atolu Jižní Malé, uprostřed rozlehlé laguny v Indickém oceánu.

Je vzdálen zhruba 21 km od mezinárodního letiště na Hulhulé, kam se rychlým člunem dostanete během asi 35 minut.

Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort, Jižní Malé Atol

Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort, Jižní Malé Atol

Poloha

4-hvězdičkový hotel Olhuveli Beach & Spa Resort se rozkládá na cca 800 m dlouhém a 300 m širokém ostrově Olhuveli, na vnějším útesu jižního okraje atolu Jižní Malé v Maledivách.

Domovský útes je asi 100 až 150 metrů daleko a je snadno dostupný z přístaviště lodí. Transfer ze 34 kilometrů vzdáleného letiště trvá rychlou lodí cca 50 minut.

Zařízení

Hotel Kurumba Maldives, Kaafu (Severní Malé) Atol

Pohled na maledivský ostrov s hotelem Kurumba Maldives

Poloha

5-hvězdičkový hotel Kurumba Maldives se rozkládá na cca 500 m dlouhém a 300 m širokém ostrůvku Vihamanafushi, v jižní části Severního Malé Atolu souostroví Maledivy. Domácí útes, který se nachází poblíž, nabízí dobrý výchozí bod pro výlety za šnorchlováním a potápěním.

Letiště Malé je od hotelového areálu vzdálené asi 10 minut jízdy rychlým motorovým člunem. Ostrov k němu nabízí transfer 24 hodin denně.

Zařízení

Ostrov Bandos

Maledivský ostrov Bandos
Autor: Mal B

Malý maledivský ostrov Bandos leží v Severním Malé Atolu a díky své nabídce ubytování je mezi návštěvníky velice oblíbený. Cesta z letiště na ostrově Hulhulé trvá rychlým člunem zhruba 25 minut.

Možnosti ubytování zahrnují jak standardní pokoje, tak i opravdu luxusní vily. Zvláštností jsou zajímavé Garden Villas, což jsou velmi prostorné vily ve vnitrozemí ostrova. Nemají tedy přímý výhled na moře. Všechny typy ubytování patří rekreačnímu zařízení Bandos Island Resort.

Hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa, Gaafu Alifu Atol

Maledivský hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa

Poloha

6-hvězdičkový hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa je umístěn na asi 420 m dlouhém a 300 m širokém ostrově Hadahaa v atolu Gaafu Alifu, jednom z největších a nejhlubších přírodních atolů na světě.

Hotel je umístěn v nádherné laguně, obklopen bílými písečnými plážemi. Byl postaven s moderní elegancí a jemnou architekturou začleněn do maledivské přírody.

Letiště Malé je vzdálené asi 400 km, cesta z něj trvá asi 45 minut letadlem do Kaadedhdhoo a pak 55 minut motorovým člunem přímo k hotelu.

Hotel Club Faru, Farukolhufushi (Severní Malé Atol)

Maledivský hotel Club Faru

Poloha

3,5-hvězdičkový hotel Club Faru je umístěn na maledivském ostrůvku Farukolhufushi (800 x 250 m), který je pokryt kokosovými palmami a tropickými rostlinami.

Nachází se pouhých 10 minut jízdy lodí od letiště a 30 minut od hlavního města Malé. Velká laguna poskytuje ideální podmínky pro koupání a vodní sporty.

Zařízení

Hotelový resort s příjemnou atmosférou nabízí k ubytování celkem 152 pokojů, které jsou rozmístěny do 2-patrových budov bílé písečné pláže kolem ostrova.

Stránky

Maledivy na Facebooku

Přihlášení

Malé

29.06.2016 - 17:00

Light rainWest-southwest, Gentle breeze, 4.4 m/s28°C

0.5 mm srážek

Tlak: 1008.8 hPa

Hithadhoo

29.06.2016 - 17:00

Partly cloudySouth-southwest, Light breeze, 2.1 m/s29°C

0 mm srážek

Tlak: 1008.7 hPa

Naifaru

15.04.2014 - 20:00

FairWest-southwest, Light breeze, 2.0 m/s28°C

0.2 mm srážek

Tlak: 1011.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.